O mně - Michal Smrčka

Michal Smrčka

IT vývojář a nadšenec do moderních IT technologií. Při studiu informatiky na Masarykově univerzitě se zabývá zejména programováním webových aplikací. Ve volném čase se věnuje své báječné přítelkyni nebo hraje na piano.

Profily na sociálních sítích: Můj profil na Facebooku Facebook Můj profil na Twitteru Twitter Můj profil na Youtube Youtube Můj profil na LinkedIn LinkedIn Můj profil na Foursquare Foursquare

V internetovém prostředí se pohybuji od roku 2000. První funkční webové stránky jsem vytvořil v roce 2001, dnes vyvíjím malé i rozsáhlé webové aplikace. Mimo to se aktivně zabývám internetovými sociálními sítěmi, problematikou internetové bezpečnosti a geolokalizačními technikami a službami.

Rád se účastním různých odborných konferencí, které jsou zasvěceny IT technologiím, programování, počítačovému designu nebo internetovému marketingu.

Piano

Můj aktuální nástroj je Yamaha Clavinova CLP-311, který slouží již od roku 1996. Po absolvování ZUŠ Znojmo se přikláním zejména k interpretaci jazzu a klasiky. Mám rád improvizaci; jedním z mých velkých vzorů, co se improvizace týče, je například pan Jiří Pazour.
Moje hra na piano je často k slyšení na různých vernisážích, rautech, křtech knih a jiných společenských akcích, a to jak při sólových koncertech, tak i jako hudební kulisa (např. v restauracích, kavárnách, casinech).

Několik let jsem koncertoval i s výborným znojemským saxofonistou Pavlem Novotným (kapelník skupiny Eminent).

Více informací a videoukázky mé hry na klavír naleznete v sekci piano.

Pravidla tohoto webu